ul. Dąbrowszczaków 39, I p.
10-542 Olsztyn (mapa)

 

+48 89 527 63 73
+48 504 914 186

PL FR
CPF Olsztyn
moustache

POLSKO-FRANCUSKA KONFERENCJA: ZIELONA TRANSFORMACJA W KULTURZE. POLSKO-FRANCUSKIE KONSULTACJE

Zapraszamy na polsko-francuską konferencję “Zielona Transformacja w kulturze” oraz ekowarsztaty.

Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, 7 marca (wtorek).
9.30-12.00 część plenarna
14.00-17.00 część warsztatowa

Podczas spotkania z polskimi i francuskimi ekspertami z zakresu zrównoważonego rozwoju i zielonej transformacji w kulturze, promotorów idei zielonej instytucji kultury, omawiać będziemy, jak ważne jest zaangażowanie sektora kultury w proces zmiany i jakie korzyści może ono przynieść. Będziemy dzielić się doświadczeniami, dobrymi ekopraktykami i wyzwaniami, a także wspólnie szukać rozwiązań, strategii i inspiracji do działań na rzecz środowiska.

Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie spotkania, zarówno podczas części plenarnej, jak i warsztatowej, mogą pomóc osobom pracującym w sferze kultury w planowaniu i wdrażaniu proekologicznych rozwiązań i działań, na każdym poziomie funkcjonowania instytucji (wewnętrzna organizacja pracy, infrastruktura, produkcja wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych).

ZGŁOSZENIA

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie do środy 1 marca (włącznie) formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/wn676

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zobacz PROGRAM

  • Wydarzenie organizowane w ramach projektu Erasmus+ pt. #ZielonaInstytucjaKultury, współfinansowanego przez Unię Europejską.
    Partnerzy: Centrum Polsko-Francuskie Côtes d’Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie oraz Stowarzyszenie RICH’ESS z Saint-Brieuc (Francja).

Więcej informacji o PROJEKCIE #ZielonaInstytucjaKultury

#ZielonaInstytucjaKultury #CultureVerte @edukacjadoroslych #ErasmusPlus

2021. Centrum Polsko-Francuskiego Côtes d'Armor Warmia i Mazury w Olsztynie. Wszystkie prawa zastrzeżone.