ul. Dąbrowszczaków 39, I p.
10-542 Olsztyn (mapa)

 

+48 89 527 63 73
+48 504 914 186

PL FR
CPF Olsztyn
moustache

Objazdowy festiwal sztuki cyrkowej.

Dołącz do polsko-francuskiego projektu. Spotkanie informacyjne.

Artyści, artystki, twórcy, twórczynie, animatorzy, animatorki, orędownicy i orędowniczki kultury, a przede wszystkim zainteresowani współpracą międzynarodową, kulturalną! Partnerzy (organizacje, instytucje, wolni strzelcy) do projektu artystycznego POSZUKIWANI!

Francuska grupa nowocyrkowa (cirque nouveau) GALAPIAT, po prezentacji w naszym regionie spektakli w 2014 roku (Olsztyn, Szczytno, Aniołowo) i warsztatach przygotowanych wspólnie z Olsztyńskim Teatrem Ulicznym w 2021 roku, marzy o zorganizowaniu na Warmii i Mazurach, latem 2024 roku, objazdo-wego festiwalu sztuki cyrkowej i nie tylko cyrkowej.

Artystyczne tournée na dwóch kółkach łączyć ma różne formy kontaktu z kulturą, sztuką, muzyką, tańcem, literaturą, teatrem, rękodziełem, przyrodą, kuchnią… Jak to mówią we Francji – Tout est possible ! Wszystko jest możliwe!

Zapraszamy na spotkanie z Fanny, koordynatorką ds. produkcji i promocji, Sébastienem, aktorem, reżyserem, kierownikiem artystycznym i François, koordynatorem projektów artystyczno-społecznych. Opowiedzą o założeniach projektu, chętnie posłuchają Waszych pomysłów i porozmawiają o możliwościach współpracy.

Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

2021. Centrum Polsko-Francuskiego Côtes d'Armor Warmia i Mazury w Olsztynie. Wszystkie prawa zastrzeżone.