14.09.2020 09:00 Wiek: 45 days

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W CENTRUM

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego i kulturalnego, prosimy o zapoznanie się z zasadami, dzięki którym można bezpiecznie odwiedzać naszą instytucję


DDM - dystans, dezynfekcja, maseczka

Wchodząc do Centrum należy zasłonić nos i usta. Przy wejściu do Centrum, w pomieszczeniach sanitarnych i salach lekcyjnych dostępny jest płyn do dezynfekcji. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego dystansu od innych osób przebywających w Centrum.

WYDARZENIA KULTURALNE 
Uczestnik, przed wzięciem udziału w wydarzeniu, podpisuje stosowne OŚWIADCZENIE o zapoznaniu się, akceptacji i przestrzeganiu REGULAMINU.

BIBLIOTEKA
Czynna w godzinach pracy CPF. W godz. 12.00-13.00 wprowadza się przerwę, podczas której będzie przeprowadzane wietrzenie pomieszczeń i dezynfekcja powierzchni kontaktowych. Czytelnicy mają wolny dostęp do księgozbioru. Celem usprawnienia korzystania z biblioteki, Czytelnikom zaleca się wybór książek z katalogu elektronicznego (dostępnego TUTAJ) i dokonywanie rezerwacji (telefonicznie – 89 527 63 73, 504 914 186 lub mailowo – kultura@cpf.olsztyn.pl) oraz zgłaszanie się po odbiór zamówionych książek w terminie i godzinie ustalonej z pracownikiem Centrum.  

KURSY JĘZYKOWE
Uczestnik kursu przed rozpoczęciem nauki podpisuje stosowne OŚWIADCZENIE o zapoznaniu się, akceptacji i przestrzeganiu REGULAMINU. W przypadku pogorszenia się sytuacji zagrożenia epidemiologicznego dyrektor CPF może częściowo lub w całości zawiesić stacjonarną działalność edukacyjną (kursy) i zastosować formę hybrydową (mieszaną) lub zdalną.

Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią Zasad: KLIK